SZCZEGÓŁY WYCIECZKI

 

WYLOT I POWRÓT

Road trip potrwa 17 dni (z przelotami), na miejscu będziemy łącznie 16 dni. Do USA wylatujemy 18.09.2019 (piątek) z Warszawa Okęcie. Lecimy do Salt Lake City (lot przesiadkowy) w stanie Utah, gdzie rozpoczynamy naszą wyprawę. W SLC wsiadamy do busa, którego zwrócimy dopiero na mecie w Los Angeles. Z LA wylatujemy 3.10.2020 (sobota), w Warszawie będziemy dzień później, 4.10 w niedziele. 

 

NOCLEGI

Zatrzymujemy się w Motelach i Hotelach w dwu oraz czteroosobowych pokojach. Wybór w jakim pokoju chcecie spać należy do Was - szczegóły na ten temat znajdziecie w cenniku.

ILOŚĆ MIEJSC

 

W roadtripie bierze udział maksymalnie 10 osób (w tym dwóch organizatorów). Do dyspozycji mamy dużego, wygodnego, 12 osobowego busa.

 

RED

 

earth

 

experience2020

ROAD TRIP TIMELINE'S

 

Salt Lake City

Dzień 1.

Lądujemy w Salt Lake City późnym wieczorem. Na lotnisku odbieramy naszego busa i jedziemy do hotelu na zasłużony odpoczynek i amerykańskie piwo.

Canyonlands

Dzień 2.

Późnym popołudniem jedziemy do oddalonego o 30km Canyonlands NP. Jak ktoś chce zobaczyć najpiękniejszy wschód słońca to warto spędzić noc przy łuku mesa arch.

Horseshoe bend

Dzień 4.

Kolejnego dnia meldujemy się w miejscowości Page w Arizonie. Tu czeka na nas fenomenalny zakręt rzeki Colorado. Monumentalny Horseshoe Bend!

Grand Canyon

Dzień 4.

Piątego dnia zobaczymy legendarny Wielki Kanion. To magiczne miejsce pozostaje w pamięci na całe życie. Absolutne must be.

Las Vegas

Dzień 7-8

Czas na rozluźnienie w najbardziej grzesznym mieście na świecie. Meldujemy się w hotelu, a potem... "What happens in Vegas, stays in Vegas" 

Yosemite Nat. Park

Dzień 10

Yosemite to marzenie niejednego podróżnika. Dzikość natury jest tu absolutnie powalająca. Spędzimy tu cały dzień.

Droga nr 1

Dzień 12-13.

Californijska "jedynka", prowadząca brzegiem oceanu od San Francisco do LA uważana jest za najpiękniejszą trasę, jaką można pokonać samochodem.

Pismo Beach

Noc 12/13.

W trakcie podróży kalifornijską jedynką zatrzymamy się w słonecznej miejscowości nad samym Pacyfikiem. Pismo Beach to kraina surferów i esencja Kaliforni.

Death Valley

Dzień 9.

Kolejnego dnia jedziemy zwiedzić jedno z najgorętszych miejsc na świecie, czyli Dolinę Śmierci. To największa depresja w Ameryce północnej z genialnymi widokami.

Zion National Park

Dzień 5-6.

Jeżeli oglądaliście kiedyś Króla Lwa, to podczas naszego roadtripu znajdziecie się na jego planie zdjęciowym. Absolutny Król wszystkich Parków Narodowych, Zion!

Antelope Canyon

Dzień 4.

Antelope Canyon to najczęściej fotografowane miejsce w południowo-zachodnich stanach.  Antylopa jest własnością natywnych amerykanów - plemienia Navaho.

Monument Valley

Dzień 3.

Trzeciego dnia wjeżdżamy do epicentrum kowboyów i dzikiego zachodu. Do miejsca, w którym Forest Gump zakończył swój bieg. Monument Valley!

Monument Valley Utah Arizna

Arches National Park

Dzień 2.

Z samego rana, po zakupach w Walmarcie wyruszamy na południe. Naszym pierwszym celem tego dnia są piękne łuki skalne w Arches NP.

San Francisco

Dzień 10-12.

Dwa pełne dni w najpiękniejszym mieście USA. Golden Gate, Alcatraz, Ulice San Francisco, filmowe scenerie.

Los Angeles

Dzień 13-16.

Naszą ponad dwutygodniową wycieczkę kończymy w LA. Zobaczymy tam najważniejsze atrakcje, zrobimy zakupy i spalimy się californijskim słońcem na Venice Beach.

Bryce Canyon

Dzień 7.

Siódmego dnia zobaczy jeden z najpiękniejszych parków narodowych całego zachodu USA. Bryce Canyon to niesamowite skały rosnące niczym drzewa.

Valley of Fire

Dzień 7.

W drodze z Bryce Canyon do Las Vegas zwiedzimy niesamowity park stanowy z piekielnie ognistymi skałami, otulającymi droge do miasta grzechu.

Pobierz program PDF
 

CENY WYCIECZKI

Wybierz najlepszy dla Ciebie wariant

* - pokoje 4-osobowe składają się z dwóch dwuosobowych łóżek typu queen bed. Aby zarezerwować pokój w tym wariancie (Travolta i Tarantino) musisz mieć minimum jedną dodatkową osobę do spania w jednym dużym łóżko lub łącznie 4 osoby do zajęcia całego jednego pokoju czteroosobowego.

Cena Zawiera: 

 • Pełne zakwaterowanie podczas wycieczki w pokojach 4-osobowych (wariant Travolta i Tarantino) oraz 2-osobowych (wariant Thurman)

 • Kwotę za bilety lotnicze w obie strony (bilety lotnicze każdy uczestnik zakupuje indywidualnie z pomocą organizatora. Bilet odliczany jest od całościowej ceny wycieczki). Założona cena biletów to 2500 zł. Kwota ta może wahać się plus/minus 200 zł.

 • Bilety wstępu do wszystkich parków narodowych.

 • Ubezpieczenie obejmujące pokrycie kosztów leczenia do 400 000 zł, OC, NW oraz ubezpieczenie bagażu.

 • Transport busem od momentu wylądowania w Salt Lake City do ostatniego dnia road tripu w San Francisco.

 • Paliwo

 • Opłaty parkingowe i za autostrady.

 • Zwiedzanie Monument Valley, Kanionu Antylopy oraz więzienia Alcatraz (wariant Tarantino i Thurman)

 • Pełna opieka organizatorów od momentu wylotu z Warszawy do przylotu do Warszawy

 • Pełna organizacja całego roadtripu

Cena nie zawiera:

 • Wyżywienia (oprócz śniadań w kilku hotelach)

Powyższa oferta ma charakter informacyjny i nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu art. 66 §1 Kodeksu Cywilnego. Trasa road tripu może ulec lekkiej zmianie co może wpłynąć na ostateczną cenę całego wyjazdu.

 • Facebook - White Circle
 • Instagram - White Circle

© 2020 by West Side Story.

West Side Story Sp. z o.o. sp. k. | Ul. Grójecka 43/1A, 02-031 Warszawa NIP 7010823072 Regon 380252365 Wysokość kapitału zakładowego: 5.000 PLN. Spółka zarejestrowana w Sądzie Rejonowym dla m.st. Warszawy w Warszawie, XII Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod numerem 0000731049.